Szkoła Prawa Celnego

Czy wiesz, że przepisy prawa celnego można wykorzystać by zarabiać więcej?

Unijny kodeks celny przewiduje rozwiązania dla firm, dzięki którym można nie tylko przyspieszyć odprawę celną, zmniejszyć liczbę kontroli i uprościć procesy celne, ale także obniżyć stawki celne w imporcie nawet do zera. Dzięki tym rozwiązaniom Twoja firma może stać się bardziej konkurencyjna na rynku, a Ty zyskasz więcej wolnego czasu i nie będziesz już bać się opóźnień w transporcie i odprawie celnej oraz kontroli organów celno-skarbowych.

Hej, jestem Agnieszka! Witam na mojej stronie poświęconej tematyce prawa celnego.

Moje szkolenia z prawa celnego to wiedza praktyczna, podana w sposób prosty i przystępny. Biorąc w nich udział poznasz podstawy, dzięki którym z sukcesem nauczysz się rozwiązywać sytuacje trudne i zawiłe. Co więcej, zaczniesz wykorzystywać przepisy prawa celnego, by w Twojej firmie pracowało się łatwiej i bez zbędnej presji.

Pomogę Ci uzyskać wiedzę, dzięki której uzyskasz kontrolę nad procesami celnymi w swojej firmie i staniesz się samodzielny i skuteczny w prowadzeniu spraw celnych.

Zaloguj się by uzyskać dostęp do swoich materiałów szkoleniowych

Chcesz wziąć udział w szkoleniach na żywo? Przejrzyj listę szkoleń, wybierz termin i zapisz się!

Jeśli masz wątpliwości, tutaj dowiesz się jak szczegółowo wygląda zapis i udział w szkoleniu.

Jeśli jednak nie znajdujesz szkolenia, które Cię interesuje lub wolisz rozwiązać swój problem celny indywidualnie, skontaktuj się ze mną, by umówić się na szkolenie wewnętrzne lub na konsultacje. Razem znajdziemy rozwiązanie wygodne dla Ciebie.

Zadzwoń do mnie lub napisz

Tel. (+48) 514-925-140

E-mail: kontakt@prawo-celne.pl