Nowy Katalog Szkoleń Customs Compliance na 2024 rok jest już dostępny!

Premiera pierwszego odcinka cyklu “Słownik Terminów Prawa Celnego”!

Drodzy Czytelnicy,

Mamy ogromną przyjemność ogłosić premierę pierwszego odcinka naszego nowego cyklu podcastowego, zatytułowanego “Słownik Terminów Prawa Celnego”. To wyjątkowa okazja do pogłębienia swojej wiedzy na temat terminologii i zasad związanych z prawem celnym, co jest niezwykle ważne w międzynarodowym handlu towarami z krajami trzecimi.

Odcinek 1: “Rola Przedsiębiorstwa w Łańcuchu Dostaw”

W pierwszym odcinku omawiamy kluczowe pojęcie, jakim jest rola przedsiębiorstwa w łańcuchu dostaw. Dowiesz się, dlaczego zrozumienie tej koncepcji jest niezbędne dla skutecznego zarządzania procesami celnymi i handlowymi w międzynarodowym biznesie, a konkretnie jakie obowiązki i odpowiedzialność wiąże się z pełnieniem poszczególnych ról w łańcuchu dostaw.

Jak Posłuchać Odcinka?

Odcinek jest dostępny za darmo na naszej stronie internetowej prawo-celne.pl po zalogowaniu się na swoje konto. Po zalogowaniu, przejdź do sekcji “Encyklopedia”, a dalej “Słownik Terminów Prawa Celnego” i tam znajdziesz dostęp do pierwszego odcinka.

Nie masz jeszcze konta na naszej stronie? Nic straconego! Rejestracja jest szybka i prosta. Po zalogowaniu będziesz mógł/mogła korzystać z pełnej gamy materiałów edukacyjnych, w tym kolejnych odcinków naszego cyklu “Słownik Terminów Prawa Celnego“.

Dlaczego Warto Nas Słuchać?

Naszym celem jest dostarczanie wartościowych materiałów edukacyjnych z zakresu prawa celnego, które pomogą Wam lepiej zrozumieć skomplikowane aspekty międzynarodowego handlu. Nasz cykl podcastowy to doskonała okazja do rozwijania kompetencji w tym obszarze.

Zapraszamy Was serdecznie do wysłuchania pierwszego odcinka i śledzenia naszego cyklu “Słownik Terminów Prawa Celnego”. To inicjatywa, która ma na celu pomóc Wam w osiągnięciu sukcesu w międzynarodowym biznesie.

Jeśli macie jakieś pytania lub sugestie dotyczące tematów, które chcielibyście, abyśmy omówili w przyszłych odcinkach, dajcie nam znać w komentarzu pod kursem lub wysyłając wiadomość na kontakt@prawo-celne.pl. Wasza opinia jest dla nas niezmiernie ważna.

Dziękujemy za wsparcie i zachęcamy do słuchania!

Z poważaniem,

Agnieszka Kowalska
Twoje wsparcie w sprawach celnych

#CelneSzkolenia #CelneNewsy #prawocelne #slownikterminowprawacelnego #kursonline